EKO WTÓR Sp. z o.o. S.K.A.

Eko Wtór

Zajmujemy się zbieraniem odpadów, transportem odpadów, przetwarzaniem  odpadów.

Sekretariat: +48 503 171 495 Dział handlowy: +48 728 55 75 64

EKO WTÓR Sp. z o.o. S.K.A.

Zleć nam swój obowiązek Recyklingowy!

EKO WTÓR  Sp. z o.o. S.K.A

O nas

Firma EKOWTÓR S.C. powstała w 2007 r. Przedmiotem działalności firmy jest szeroko pojęta gospodarka odpadami. Od chwili powstania głównym celem było stać się jedną z bardziej liczących się, pośród działających w tym sektorze firm w naszym regionie. Na obecną chwilę nowoczesne zaplecze, tabor samochodowy jak i park maszyn plasuje Nas w czołówce firm recyklingowych na Podkarpaciu.

Naszymi klientami są zarówno niewielkie firmy handlowe i produkcyjne jak również wielkie korporacje i instytucje samorządowe z terenu całego Podkarpacia. Posiadamy wszelkie przewidziane prawem pozwolenia na zbieranie i transport odpadów jak również posiadamy wpis do rejestru Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Nową usługą oferowaną przez naszą firmę jest profesjonalne i przemysłowe niszczenie dokumentów:

Niszczenie odbywa się na wysokiej klasy niszczarce przemysłowej o IV stopniu tajności. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty dostępu do informacji niejawnych, co zapewnia profesjonalne przeprowadzenie procesu brakowania dokumentów.

Kolejną nowością w Naszej ofercie jest odbiór i zagospodarowanie odpadów styropianu EPS:

Wszyscy wiemy jak problematycznym odpadem jest odpad EPS zwany potocznie styropianem. Ze względu na swoją dużą objętość a bardzo małą wagę znacznie zwiększa częstotliwość wywozu odpadów z pojemników czy kontenerów, a co za tym idzie znacznie podnosi koszty obsługi wywozu odpadów. Nie można pominąć również faktu, że odpad ten jest bardzo szkodliwy dla środowiska naturalnego. Jesteśmy jedyną firmą w regionie wychodzącą naprzeciw temu problemowi i pomagamy w zagospodarowaniu tego odpadu i przygotowaniu go do ponownego wykorzystania.